hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle

Yeni çıkanlar

Factotum

Factotum    

R 94 dakika DramKomediRomantikTürkçe Altyazı

6.6
IMDB: 6.6/10 12,498 oy

, , , ,

4 ödül & 4 adaylık

Norway,USA,Germany,France,Italy

220

Çalışmıyorsa bildir

Factotum, özünde Bukowski’nin yirmili yaşlarında yaşadığı ve genellikle ucuz otellerde yaşam, üçüncü sınıf işlerde çalışma ve içki, kumar, kadınlarla olan ilişkilerini anlatan bir biyografi olarak da görülebilir. Pasaklı, günü gününe yaşıyan, içki yüzünden onlarca işten kovulan, evde ancak para verirse kalmasına izin vereceği bir babaya sahip, barda tanıştığı kadınlardan biri olan Jan’e içki ısmarladıktan sonra Jan’in evine yerleşen birisi Henry Chinaski. Yaşamındaki kaosun içinde tek değişmeyen şey ise “her şey hakkında” yazma tutkusu. Patronunun karısı hakkında bile…

Bent Hamer’ın elinden çıkma film, aynı zamanda Bukowski’nin gençliğinin erken dönemine yönelik biyografik bir çalışma. Haliyle filmde bolca çılgın macera bulabilirsiniz. Matt Dillon Bukowski’nin öteki kişiliğini canlandırıyor ve yazarın ruhundan anlayan performansı ile geçtiğimiz Cannes Film Festivali’nde oldukça beğeni topladı… birdenfilmizle.com iyi seyirler diler.

Bir önceki filmimiz olan Deadpool 2 başlıklı filmimizde Deadpool 2 filmi izle, Deadpool 2 full izle ve Deadpool 2 hd izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

Factotum
Factotum
No links available
No downloads available

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

birden