hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle

Yeni çıkanlar

Karanlığın Elli Tonu – Grinin Elli tonu 2

Fifty Shades Darker    

R 118 min DramRomantikTürkçe DublajYetişkin Filmleri

4.8
IMDB: 4.8/10 31,417 oy

, , , , ,

N/A

USA

364228

Çalışmıyorsa bildir

Karanlığın Elli Tonu – Grinin 50 (Elli) tonu, Fifty Shades Darker filminde, İlk filmdeki olayların ardından egosu ciddi anlamda hasar alan Christian Grey (Jamie Dornan), yine de Anastasia (Dakota Johnson) ile yeniden beraber olabilmek ister. Anastasia ise hala Christian’ı sevmesine rağmen bütün yaşadıklarından sonra çok daha dikkatli davranmaya çalışmaktadır. Her şeyden önce Christian’ın kendisinden birşey saklamamasını şart koşar. İki taraf da bazı tavizler vererek aralarında öncekinden daha sağlam bir ilişki kurmaya başlarlar, ancak Christian’ın geçmişindeki karanlık olay ve kişiler, bu ilişkiye rahat vermeyecektir.

Bir önceki filmimiz olan İçimdeki Yangın - Incendies başlıklı filmimizde İçimdeki Yangın filmini izle, İçimdeki Yangın full izle ve İçimdeki Yangın full türkçe dublaj izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

Karanlığın Elli Tonu – Grinin Elli tonu 2
Karanlığın Elli Tonu – Grinin Elli tonu 2
Karanlığın Elli Tonu – Grinin Elli tonu 2
Karanlığın Elli Tonu – Grinin Elli tonu 2
No links available
No downloads available

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Comments

  1. çiğdem kütük dedi ki:

    bu fil çokkk harika bir film ama bunun donmayan versiyonu yok mu yani her sitede film donuyor tekrar tekrar izleye bilirim

  2. Lamia Güneşli dedi ki:

    bunun ilk serisi güzel 2.cisi de güzel. Tam aradığım erkek tipi. ben bu adamla deliler gibi sevişirdim. hatta 10 çoçuk yapardım. Çok yakışıklı ve seksi. BDZM şeklinde değil normal şekliinde seks isterdim. beni böyle becerecek erkek aranıyor :))

birden