hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle

Yeni çıkanlar

Finders Keepers

Finders Keepers    

R 84 dakika GerilimKorkuTürkçe Dublaj

4.4
IMDB: 4.4/10 1,600 oy

, , ,

1 adaylık.

USA

310

Çalışmıyorsa bildir

Alexander Yellen’in yönetmen koltuğunda oturduğu gerilim türündeki Finders Keepers filmi 2014’ün 18 Ekim günü Televizyon kanallarında ilk yayınını yapmış ve İMDB’de şu ana kadar 4,8’lik puana sahip olmuş. Hikaye yazarlığını üstlenen Peter Sullivan imzalı filmde Steve Austin, Tobin Bell ve Mark De Carlo gibi isimleri başrolde görmekteyiz.

Testere filmlerinden akıllarımıza kazınan Tobin Bell’i izlediğimiz yapımda hikayemiz, evliliğinden yana artık mutlu olmayan bir kadının kızını alarak başka bir eve taşınması ile başlıyor ve taşındıkları evin aslında geçmişi gizemli olayların arkasında saklanmıştır. Evde daha önce neler olduğu hakkında en ufak bir fikri bulunmayan kadın kızıyla birlikte burada yaşamaya başlar ve günün birinde küçük kızı evde şans eseri porselen bir bebek bulur. Kadın bazı şeylerden şüphelenmeye başladığında evin geçmişini araştırmaya başlar ve bu evde çok önceden bir cinayetin işlendiğini öğrenir…

Bir önceki filmimiz olan İçimdeki Yangın - Incendies başlıklı filmimizde İçimdeki Yangın filmini izle, İçimdeki Yangın full izle ve İçimdeki Yangın full türkçe dublaj izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

Finders Keepers
No links available
No downloads available

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

birden