hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle

Yeni çıkanlar

Goodbye Christopher Robin

Goodbye Christopher Robin    

PG min Fragmanlar

NA
IMDB: NA/10 NA oy

, , , ,

Yok

UK

1162

Çalışmıyorsa bildir

”Winnie the Pooh” hikayesinin yaratıcısı İngiliz yazar A.A. Milner’ın gerçek yaşam öyküsünü ele alan “Goodbye Christopher Robin” vizyon tarihi için gün sayıyor. Hikayenin yaratılış süreci ve yazarın hikayede de yer verdiği oğlu Christopher Robin ile olan ilişkisini dramatik bir biçimde konu alan filmin yönetmenliğini “Bafta“ adaylı yönetmen Simon Curtis yönetiyor.

Yazarın ve dönemin sorunlarını fantastik bir biçimde ele alan film, 1. Dünya Savaşı’nın bıraktığı ağır travmalar içinde savrulan aile ilişkilerini düşsel bir biçimde yansıtıyor. Fragmanda yansıtıldığı kadarıyla film, bu yönü ile “hikaye anlatıcılığı” tavrını devam ettirirken izleyenlere de farklı bir dünyanın kapılarını aralayacak gibi görünüyor. Film hakkında ilk söylentiler Akademi Ödüllerine göz kırpabileceği yönünde.
Filmde yazar A.A. Milne’yi The Revenant ve About Time filmleri ile tanınan İngiliz Aktör Domhnall Gleeson canlandırıyor. Aktörün fragmandaki etkileyici duruşu, filmin tamamında kendini gösterecek gibi duruyor. Filmin dikkat çeken diğer oyuncuları ise; Margot Robbie, Kelly Macdonald, Phoebe Waller-Bridge ve Alex Lawther gibi isimlerden oluşuyor.

Senaryosunu Frank Cottrell Boyce ve Simon Vaughan‘ın yazdığı film 29 Eylül’de İngiltere, 13 Ekim’de ABD’de de gösterime giriyor. birdenfilmizle.com iyi seyirler diler.

Bir önceki filmimiz olan A Million Happy Nows filmini de izlemenizi öneriyoruz.

Goodbye Christopher Robin
No links available
No downloads available

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Comment

  1. mete demiray dedi ki:

    Çok dokunaklı, harikulade bir dram. Film başladığında ilk sahneden sonra çocuğu göremeyince seyretmemeyi düşündüm. onlara bir şey olmasına dayanamıyorum çünkü. Ama iyi ki de seyretmişim… Filmde tek kusur demeyeyim de, biraz daha uygunu bulunabilmeliydi bence, çocuk christopher’in büyüyüp askere giden rol modelini yadırgadım. ha birde tanımayanlar margot robbie’yi tanıyacak. ilk defa bir filmini seyrettim… O ne güzellik…

birden