hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle
Telif hakkı nedeniyle filmimiz kaldırılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Birdenfilmizle

Yeni çıkanlar

Kelebek ve Dalgıç

The Diving Bell and the Butterfly    

PG-13 112 dakika BiyografiDramIMDB 7,0+ FilmlerTürkçe Dublaj

8.0
IMDB: 8.0/10 87,973 oy

, , ,

4 Oscar Adaylığı, diğer 64 ödül ve 89 adaylık

France, USA

473

Çalışmıyorsa bildir

Telif hakkı nedeniyle filmimiz kaldırılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Birdenfilmizle Elle Dergisi’nin 43 yaşındaki karizmatik editörü Jean Dominuque Bauby, 1995 yılının 8 mesafelik haset hatıra bir anlayış kanaması sonucu selamünkavlen geçirir. Komada kaldığı 20 günün böylece uyanan Jean Dominique, kendini vücudunun içerisinde hapsolmuş olarak bulur. Sol gözünün görme yetisi müstesna cümle bedensel fonksiyonlarını yitirmiştir. ancak o, hayata misilsiz bakış açısıyla namına yepyeni ve gösterişli bir dünya yaratmayı başarır. çünkü sol gözü dışında damla sıfır 2 şey henüz vardır: rüya gücü ve anıları…

Harflerin yararlanma sıklığına göre müdevven bir alfabeyi kullanarak sol gözünün sayesinde asistanına “Kelebek ve dalgıç Giysisi”ni yazdıran Bauby’nin romanı, türkçe bile dahil yapmak üzere pek okkalı dile çevrildi. Bu gerçek ömür hikâyesinden yola çıkarak romanı sinemaya uyarlayan Julian Schnabel, “Kelebek ve Dalgıç”ta duygularını aut dünyaya bedeniyle yansıtamayan Bauby’nin sine dünyasını sansasyonel biçimde beyaz zehir perdeye aktarıyor.

Bir önceki filmimiz olan İçimdeki Yangın - Incendies başlıklı filmimizde İçimdeki Yangın filmini izle, İçimdeki Yangın full izle ve İçimdeki Yangın full türkçe dublaj izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

Kelebek ve Dalgıç
Kelebek ve Dalgıç
Kelebek ve Dalgıç
Kelebek ve Dalgıç
Kelebek ve Dalgıç
Kelebek ve Dalgıç
Kelebek ve Dalgıç
Kelebek ve Dalgıç
Kelebek ve Dalgıç
No links available
No downloads available

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

birden