hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle

Yeni çıkanlar

Şebeke – Network

Network    

R 121 dakika DramIMDB 7,0+ FilmlerIMDB TOP 250Oscar Ödüllü FilmlerTürkçe Altyazı

8.1
IMDB: 8.1/10 104,033 oy

, , ,

4 Oscar ödülü, 15 ödül & 25 adaylık

USA

1120

Çalışmıyorsa bildir

IMDB TOP 250 listesinde 180. sıradaki film..

Yıllardır aynı televizyon kanalında akşam haberlerini sunan ve artık ratingleri günden güne düşen ‘anchorman’ Howard Beale, işten atıldığını öğrenince canlı yayında bir sinir krizi geçirir ve intihar edeceğini söyler. Ertesi gün de hayatın boktanlığı konusunda bir konuşma yapar. Beale’in bu açıklaması ratingleri tavana çıkarır. Kanal bundan çok memnun kalır ve Beale işine devam eder. Fakat bu çıkış uzun sürmeyecektir * 4 Oscar kazanan film, sağlam bir medya eleştirisi * Para babalarını, daha zengin, güçlü ve nihayet dünya üzerinde tek egemen güç haline getirmek üzere kurulu bir dünya düzenin de medya ve basına ancak bu kadar sağlam eleştiri getirilebilirdi * Ülkeler yok, İnsanlar yok, Ruslar yok, Amerika yok, evrenin üzerinde durduğu tek bir kutsal formül var. “Para”. Bugün doğadaki düzeni sağlayan şey budur. Ve sen doğanın temel güçlerine burnunu soktun.

Bir önceki filmimiz olan The Deep Blue Sea - Aşkın Karanlık Yüzü başlıklı filmimizde Aşkın Karanlık Yüzü izle ve The Deep Blue Sea izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

Şebeke – Network
Şebeke – Network
Şebeke – Network
Şebeke – Network
Şebeke – Network
Şebeke – Network
Şebeke – Network
Şebeke – Network
Şebeke – Network
Şebeke – Network
Şebeke – Network
No links available
No downloads available

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Comment

  1. ismail dedi ki:

    Etkisi insanlari surklase etmesi acisinden caglarin toplumsal ve herkesin cok dikkatli izlemesi ve ulusallıllığın nasıl yok edilmeye çalışıldığının tesbiti.

birden