hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle

Yeni çıkanlar

Sinir Krizinin Eşiğindeki Kadınlar

Women on the Verge of a Nervous Breakdown    

R 90 dakika DramIMDB 7,0+ FilmlerKomediTürkçe Altyazı

7.6
IMDB: 7.6/10 24,636 oy

, , ,

1 Oscar adaylığı, 22 ödül & 22 adaylık

Spain

1100

Çalışmıyorsa bildir

Televizyon yapımlarında dublaj yapan Pepa Marcos, kısa bir süre önce sevgilisi Iván tarafından terk edilir ve depresyona girer. Uyku ilaçları alarak yaşayabilen kadın yalnız başına acısını çekme fırsatı bulamayacaktır. Çevresindeki yakınları nedeniyle kendisini curcuna dolu olaylar silsilesinin içerisinde bulan kadın, sinir krizinin eşiğine adım adım yaklaşmaktadır…

Sinir Krizinin Eşiğindeki Kadınlar, İspanyol sinemasının en önemli yönetmenlerinden biri olan Pedro Almodovar imzalı. 1988 yılında Akademi Ödülleri’nde Yabancı Dilde En İyi Film kategorisinde Oscar ödülüne aday gösterilen film, yönetmenin dünya çapında tanınmasını sağlamıştır. Women on the Verge of a Nervous Breakdown – Mujeres al borde de un ataque de nervios – Sinir Krizinin Eşiğindeki Kadınlar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..

Bir önceki filmimiz olan İçimdeki Yangın - Incendies başlıklı filmimizde İçimdeki Yangın filmini izle, İçimdeki Yangın full izle ve İçimdeki Yangın full türkçe dublaj izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

Sinir Krizinin Eşiğindeki Kadınlar
Sinir Krizinin Eşiğindeki Kadınlar
Sinir Krizinin Eşiğindeki Kadınlar
No links available
No downloads available

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

birden