hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle

Yeni çıkanlar

Take – Kesişen Hayatlar 2007

Take    

R 98 dakika DramGerilimSuçTürkçe Altyazı

6.2
IMDB: 6.2/10 1,231 oy

, , , ,

6 ödül

USA

346

Çalışmıyorsa bildir

Ana (Oscar adayı Minnie Driver, Good Will Hunting) hayatını özel bir eğitim alması gereken, 7 yaşındaki oğluna adamış fedakar bir annedir. Oğlunun yanlışlarla dolu bir eğitim sisteminin içinde kaybolmaması için gece gündüz çalışan Ana, onun iyi bir şekilde yetişbilmesi için sahip olduğu her şeyi ortaya koymuştur.

Saul ( Jeremy Renner, 28 Weeks Later) hasta babasına bakabilmek için sevmediği bir işte çalışmak zorunda olan bir kumar bağımlısıdır. Zamana karşı umutsuzca yarışan Saul’un hayattaki seçenekleri de gittikçe azalmaktadır. Bu tarz bir hayatın ona korkunç bir son hazırladığını bilen Saul’un kendisini koruyabilmek için etklili önlemler alması gerekir.

Ana ve Saul’un hayatı bir saygun sonucunda kesişir. Her ikisi de içlerindeki kötülüklerle yüzleşirken affetmenin iyileştirici gücünü birbirlerinde bulmaya çalışacakladır.

Farklı festivallerden bir çok ödülle dönen film California Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu Jeremy Renner, En İyi Kadın Oyuncu Minnir Driver ve En İyi Film ödüllerini aldı. Charles Oliver, Fort Lauderdale Uluslararası Film Festivali’nde En İyi Yönetmen ödülünü kazandı.

birdenfilmizle.com iyi seyirler diler.

Bir önceki filmimiz olan The Deep Blue Sea - Aşkın Karanlık Yüzü başlıklı filmimizde Aşkın Karanlık Yüzü izle ve The Deep Blue Sea izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

Take – Kesişen Hayatlar 2007
No links available
No downloads available

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

birden