hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle

Yeni çıkanlar

The Old Man and the Sea

Der alte Mann und das Meer    

R 93 dakika DramIMDB 7,0+ FilmlerTürkçe Altyazı

7.0
IMDB: 7.0/10 1,071 oy

, , , ,

3 Primetime Emmy adaylığı

UK

1564

Çalışmıyorsa bildir

Ernest Hemingway`in aynı adlı öyküsünden sinemaya uyarlanan filmin konusu, Küba`da babası gibi yıllardan beri balıkçılık yapan Santiago, 84 gündür balık yakalayamamaktadır.Bu durumdan ötürü diğer balıkçıların uğursuz olmakla nitelendirdikleri yaşlı balıkçıya bir tek, balık tutmayı öğretmiş olduğu küçük Manola inanmaktadır.Yalnız yaşayan Santiago`ya ihtiyaçlarını karşılamada da yardım eden çocuk ne kadar istese de onunla balığa çıkamaz.Santiago ise artık bahtsızlığının denize açılacağı 85. gün kırılacağına inanmaktadır…

Anthony Quinn’in yaşlı balıkçıyı canlandırdığı bu yapımdan önce, balıkçıyı Spencer Tracy’nin canlandırdığı 1958 tarihli film ile aynı konuyu ele alsalarda iki film arasında farklılıklar bulunuyor. Bu filmde balıkçının kızı ve balıkçının öyküsünü kaleme alacak olan yazar ve yazarın birlikte olduğu kadın yer alırken diğer filmde bu kişiler yok. Bir başka farkta yine bu filmde yazarın gençlik hali başka bir aktör tarafından canlandırılırken öbür filmde gençlik halinide Spencer Tracy oynuyor. Son olarak diğer filmde öyküyü anlatan bir anlatıcı bulunurken bu filmde anlatıcı bulunmamakta… birdenfilmizle.com iyi seyirler diler..

Bir önceki filmimiz olan The Deep Blue Sea - Aşkın Karanlık Yüzü başlıklı filmimizde Aşkın Karanlık Yüzü izle ve The Deep Blue Sea izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

The Old Man and the Sea
No links available
No downloads available

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

birden