hit
Birden film izle,Full film izle,Hd film,720p film izle

Yeni çıkanlar

The Third Miracle – Üçüncü Mucize

Das dritte Wunder    

R 119 dakika DramTürkçe Altyazı

6.6
IMDB: 6.6/10 2,917 oy

, , , , , ,

1 adaylık

USA

556

Çalışmıyorsa bildir

Herkes inanacak bir şeyler arar. Rahip Frank Shore (Ed Haris) mucizelerin arkasındaki gizemi araştıran bir kilise görevlisidir. Yaşadığı bir olayın ardından mucizelere olan inancını yitiren Rahip Shore’a “Mucize Katili” lakabı takılır ve bu durum onu buhrana sürükler. Rahibe manastırındaki heykellerden birinin gözünden kandamlaları gelmeye başlayınca, Rahip Shore’dan şifalı gözyaşları olduğuna inanılan Katolik Helen O’Regan’ın ölümünü araştırması istenir.
Araştırmaya başlayan rahip, Helen O’Regan’ın kendisi gibi inançlı olamayan kızı Roxane’e (Anne Heche) ulaşır. Roxane, annesini onu terk etmesinin ardından asla affetmemiştir. Helen davası ve Roxane’e duyduğu hisler arasında bocalayan Rahip Shore, kiliseye kendini kanıtlamalı ve “Şeytan’ın Avukatı” Archbishop Werner’i (Armin Mueller-Stahl ) Helen’in bir azize olduğuna ikna etmelidir.
birdenfilmizle.com iyi seyirler diler.

Bir önceki filmimiz olan The Deep Blue Sea - Aşkın Karanlık Yüzü başlıklı filmimizde Aşkın Karanlık Yüzü izle ve The Deep Blue Sea izle filmini hd ve full olarak izleyebilirsiniz.

The Third Miracle – Üçüncü Mucize
No links available
No downloads available

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

birden